Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Terapia - liečenie na bunkovej úrovni

K terapiám som sa dostala plynulo, bez cieleného smerovania robiť len terapie. Pred rokmi som absolvovala niekoľko zaujímavých seminárov, ktoré ma posunuli v mojej duchovnej ceste. Zážitky z procesov, ktoré som mala možnosť na týchto seminároch zažiť zmenili môj život. Nielen ma vyliečili z istých "chorôb", ale dali mi aj nástroj do ruky, ktorým viem pomôcť aj mojim blízkym.

Terapia, ktorú používam pri liečení je technika, ktorá, krok za krokom umožní dostať sa ku koreňu dlhodobých problémov, strachov a blokov. Spája nás tiež s nekonečnou múdrosťou vlastného tela za účelom vyvolania nesmierneho samoliečiaceho potenciálu.
Proces Terapie zavedie "pacienta" ku konkrétnym negatívnym bunečným spomienkam, pomôže ich odkryť a vyčistiť, oslobodiť sa a následne tým naštartovať prirodzený proces samoliečby tela.

Okrem tohto spôsobu liečenia používam aj iné prístupy s klientom, napríklad liečenie anjelmi, či technikami, ktoré ma učili priamo oni. Počas kontaktu využívam všetky techniky liečenia, do ktorých som bola zasvätená.

Je rozdiel isté bolesti a životné skúsenosti potlačiť a žiť s pomýleným vedomím, že ste ich vyriešili, alebo prežívať blaho-byt preto, lebo tieto bolesti naozaj vyčistíte až na bunkovej úrovni.


Väčšinou ľudia neveria tomu, že najväčšou prekážkou k vlastnej hojnosti sú oni sami. Terapia odhalí a vylieči aj také bloky, o ktorých ani nevieme, že ich máme.

 

Chcete sa objednať?
Viac informácii nájdete tu.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM