Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Objednať sa na Terapiu

 

Chcete sa objednať na Terapiu?

  • Hĺbková terapia na bunkovej úrovni v rozsahu 1,5 hodiny je podminenená prečítaním knihy Kozmická Láska.
    (Cena sedenia je 80 Eur.)

Aktuálne terapie sa uskutočňujú ONLINE.

Prečo je podmienkou prečítanie tejto knihy?
Ak chcete naozaj vyriešiť svoj problém, obsah knihy Kozmická Láska Vám dokáže priniesť veľa odpovedí na problémy, ktoré aktuálne riešite, alebo si myslíte, že ich máte spracované z minulosti, no stále vytvárajú bloky. Kniha je aj cestou zasvätenia duše. Ak ste už na duchovnej ceste nejaký čas a máte už veľa bolestí spracovaných, duša si môže začať spomínať na svoje minulé existencie. A to je tiež veľká pomoc pre uzdravenie.

Ak ste teda prečítali knihu a naďalej cítite, že potrebujete pomoc pri dočistení niektorých blokov, bolestí, rán a zacyklených udalostí vo vašom živote, ozvite sa mi mailom na monika/zavináč/jakubeczova.sk . Ozvem sa vám obratom.

Ideálne je, ak do emailu uvediete prosím

  • celé vaše meno + priezvisko
  • telefónne číslo - ak by bolo treba sa súrne spojiť
  • mesto, odkiaľ prichádzate - občas termín môžem prispôsobiť podľa toho, z akej vzdialenosti prichádzate
  • či prídete spojom, alebo vlastnou dopravou - začiatok terapie vám viem prispôsobiť, aby ste nemuseli zbytočne veľa čakať.
  • Stručne napíšte, čo potrebujete riešiť. Dlhé príbehy prosím nepíšte, ak sa stretneme, potom mi to vyrozprávate.

Cez telefón nie je možné dohodnúť stretnutia či iné pracovné aktivity, používam len emailovú adresu (vid kontakt).

Táto stránka sa už neaktulizuje. Ak tento text čítate po marci 2022, radšej si informácie prosím overte na novej stránke: www.kozmicka.sk

Bude mi cťou previesť Vás poznaním.
Monika Jakubeczová

.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM