Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Prečo toľko trpíme? (úryvok z knihy KOZMICKÁ LÁSKA)

Prečo toľko trpíme?Často sa stretávam s otázkou, prečo toľko musíme trpieť?
Prečo nás bolia situácie aj potom, čo sa energeticky čistíme? Prečo tak dlho trpíme, ak sa vrúcne modlíme k Bohu a prosíme anjelov o pomoc?
Na terapiách, ktoré robím pomocou anjelov, prichádzame na koreň všetkých bolestí a utrpenie mizne. Dovoľte mi vysvetliť vám niektoré dôvody bolestí, ktoré nás zvierajú a nosíme ich hlboko v srdci. Vysvetlenie je pomocou úryvku pripravovanej knihy KOZMICKÁ LÁSKA


– Prečo si musela toľko životov trpieť? Nemohla si dostať milosť skôr? – Spýtala sa šokovaná.
– Pri zistení svojej zrady proti milovanej Bohyni som si dala podmienku, že cez túto špirálu bolestivého odčinenia svojich hriechov budem putovať dovtedy, kým nedosiahnem osvietenie v nižších dimenziách vlastným úsilím. Takýto sľub je kliatba vlastnej duše, energetická stena, cez ktorú nikto nemá povolenie prejsť a do procesu sebaliečenia nemôže nikto zasiahnuť. Je to Zákon slobodnej vôle, ktorý si ctí každý duchovný pomocník, majster aj strážny anjel duší. A keďže som sa takto uzavrela do svojich komnát pokánia, musela som sa vracať do pozemských životov dovtedy, kým som z vlastných síl, sama nedozrela do poznania. Vyzeralo to tak, že som sa narodila do tela a nepamätala som sa na nič, len ma niesol prúd naplánovaného osudu. Každou smrťou a každou návštevou zrkadlovej siene, kde som mohla vidieť svoje pokroky, či ďalšie pochybenia som si plánovala spolu s Karmickou Radou moje nové životy. Veľmi pomaly, krok po kroku som začala čistiť najprv jemnejšie negatívne záťaže a ako som naberala svetelnosť duše, prichádzali na rad tie ťažšie.


Ak máte aj vy pocit, že sa točíte v nejakom začarovanom kruhu a nenachádzate riešenie, dajte si šancu a dovoľte svojej duši previesť vás cestou poznania.
Bude mi cťou sprevádzať vás pri tom.

Viac o terapiách nájdete na tejto stránke


Prihlásiť sa môžete emailom cez monika/zavináč/jakubeczova.sk

S láskou
Monika Jakubeczová

 

 

Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej

Objednávka knihy

 

 


Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM