Najnovšie meditačné CD v eshope MonikaJ.sk

Zriekam sa utrpenia Tvorím svoju budúcnosť Končím s fňukaním Podpora a ochrana projektu Prepojenie s Matkou Zem

Podrobné informácie o obsahu CD nájdete TU, alebo hneď môžete prejsť do eshopu MonikaJ.sk

 


 

Chcete začať podnikať, speňažiť svoje výrobky, alebo si privyrobiť? Program pre duchovných ľudí - online kurz na Program-fenix.sk (kliknite na obrázok)

Program Fénix - podpora spirituálnych ľudí

Keď učiť sa k spiritualite nestačí...

Učiť sa spiritualite nestačíNa svojej ceste životom či ako terapeutka, alebo súkromná osoba sa stretávam s rôznymi ľuďmi a ich reakciami. Nie je nič krajšie, ako vidieť šťastného človeka, ktorý po prvej terapii, kde pochopil súvislosti a dôvody správania svojho blízkeho zmení zmýšľanie a začne všetkých ľudí okolo seba vnímať s porozumením. Jeho všetky vzťahy sa zharmonizujú a začne žiť v radosti, resp. smeruje k trvalému šťastiu.

Sú potom situácie, kedy sa akoby zbytočne rozprávam s človekom, mám pocit, že stena jeho skalopevného presvedčenia je nepriechodná. Určite žije aj vo vašom okolí nejeden takýto človek.

Prečo toľko trpíme? (úryvok z knihy KOZMICKÁ LÁSKA)

Prečo toľko trpíme?Často sa stretávam s otázkou, prečo toľko musíme trpieť?
Prečo nás bolia situácie aj potom, čo sa energeticky čistíme? Prečo tak dlho trpíme, ak sa vrúcne modlíme k Bohu a prosíme anjelov o pomoc?
Na terapiách, ktoré robím pomocou anjelov, prichádzame na koreň všetkých bolestí a utrpenie mizne. Dovoľte mi vysvetliť vám niektoré dôvody bolestí, ktoré nás zvierajú a nosíme ich hlboko v srdci. Vysvetlenie je pomocou úryvku pripravovanej knihy KOZMICKÁ LÁSKA

Svet očami ženy bez nohy

CestaPamätám si na naše prvé stretnutie. Mária prišla na meditačný deň a sedela blízko miesta, kde som stála. Celý čas sa držala svojej nohy, bolela ju. Ešte pred akciou sa ma emailom spýtala, či bude môcť sedieť, lebo pri meditácii neche ležať na zemi... Potom prešli skoro dva roky a dostala som email, kde okrem iného stálo:

Eckard Strohm – o Atlantíde a liečení

Eckard StrohmRozhovor s Eckardom Strohmom:

Viete si predstaviť, že by ste sa mohli vrátiť do minulosti, pozrieť sa bližšie a hlbšie na niektoré udalosti a potom sa s týmito informáciami vrátiť do svojho súčasného života? Čo by ste chceli vidieť vy, čo by ste chceli zažiť, aby ste to potom mohli aplikovať v tom aktuálnom živote? Spoznala som človeka, kto takto cestuje a všetko, čo si prináša zo svojho putovania, odovzdáva ľuďom. Nezištne a s túžbou pomôcť. Je to svetoznámy nemecký liečiteľ, spisovateľ, médium, veľmajster a najvyšší mág: F. E. Eckard Strohm.

Eckard Strohm – o depresii, únave a strese

Eckard StrohmPokračovanie rozhovoru s Eckardom Strohmom.

V súčasnosti sú energie už nielen rýchle, ale aj veľmi silné. Keďže sa na terapiách často stretávam s ľuďmi, ktorí trpia depresiami, úzkosťami, nervovými chorobami, či chronickou únavou, zaujímalo ma, čo by poradil ľuďom taký mudrc a majster, akým je pán Eckard Strohm. Z jeho bohatých skúseností nám odkazuje:

Eckard Strohm – o spiritualite a vzťahoch

Eckard StrohmTretie pokračovanie rozhovoru s E.Strohmom.

Keď ste v spoločnosti s takým veľmajstrom, akým je pán Eckard, ktorý má nielen zasvätenia od šaolinských mníchov či amerických indiánov, doktorát z Harvardu a dar od Archanjela Uriela (schopnosť čítať v Akasha kronike), chceli by ste mu položiť čo najviac otázok, aby ste sa dozvedeli nové informácie, či potvrdili si vlastné vedomosti a skúsenosti. Jeho učenie je použiteľné pre každého, veď sám tvrdí, že nedá sa žiť len pre spiritualitu – potom sa všetci budeme vznášať a nebudeme mať pevnú pôdu pod nohami. Spiritualita mi musí byť nápomocná pre každodenný život. To je dôležité.

Eckard Strohm – o ochrane a o sile viery

Eckard StrohmŠtvrté pokračovanie rozhovoru s E.Strohmom.

Vzťahy zažívame nie len partnerské, ale rovnako sme v interakcii s kolegami, susedmi, či s príbuzenstvom. Často sa stáva, že sa denne musíme stretávať s negatívnymi ľuďmi. Je potrebné sa pred nimi ochraňovať, alebo nám stačí silná viera, že som pod ochranou Boha či anjelov a na nás sa nič zlé nemôže nalepiť? Niekto raz povedal, že ak si vytvorí ochranný obal, potom si odsekne od seba nielen negatívne, ale aj prítok pozitívnych energií. Pán Strohm nato okamžite zareagoval:  Pred pozitívnymi energiami sa nedá chrániť a nedáva to ani zmysel. Lebo pozitívna energia je energia života.

Eckard Strohm – Cirkev essénsko-kresťanská a zmysel života

Eckard StrohmPiate pokračovanie rozhovoru s Eckardom Strohmom.

Mala som tú možnosť absolvovať slávnostnú bohoslužbu Cirkvi essénsko-kresťanskej. Od roku 1999 je jej hlavou PAX Immanuel II., občianskym menom F. E. Eckard Strohm. Zaujímal ma jeho názor na to, aký je rozdiel medzi človekom, ktorý medituje a svoju vieru žije len v sebe, bez toho, aby chodil do kostola, či do inej cirkevnej komunity, ako napr. essénsko-kresťanskej.

Ako dosiahnuť trvalé šťastie – checklist, kontrolný zoznam

kontrolný zoznamSom veľmi potešená, že vám môžem priniesť ďalší recept na dosiahnutie trvalého šťastia. Konečne je tu „checklist“, čiže kontrolný zoznam, ktorý ak budete odfajkávať, čo všetko sa už podarilo, tak sa postupne dostanete k pocitu sústavného šťastia a do života v trvalej radosti.
Voľakedy som si myslela, že tí, čo v tomto stave už sú, im je jednoduché o tom hovoriť, aby ste boli šťastní... ale recept „ako nato“ som ani ja dlho nenachádzala. Potom, keď už ten stav som aj ja dlhodobo preciťovala, nevedela som spísať kroky, ktoré zaručene dovedú aj vás k tomu, aby ste každý deň prežili v absolútnom šťastí.

Pravidlá nášho domu - odkaz našim deťom

Pravidlá nášho domuPo mojom vlaňajšom transformačnom roku plného emočných zážitkov som si chcela potvrdiť, či je naozaj všetko „vyčistené“, doladené a znova v dokonalej harmónii. Tento overovací test mi napadlo spraviť v tom momente, ako som našla upútavku na Arteterapeutický kurz skvelej Zuzky Medzay v Trnave. Vtedy som ju ešte nepoznala, ale intuícia mi kázala prihlásiť sa. A spravila som dobre!

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede nájdete v listárni TU.

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

* povinné polia

Po odoslaní vašich údajov dostanete email do svojej pošty, v ktorom nájdete link na potvrdenie vášho rozhodnutia. Prosím klinite naň a následne zaškrtnite políčko: Súhlasím so zasielaním noviniek (newlsettra). Odhlásiť sa z oberu spáv budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím - cez odkaz v pätičke každej správy.

Ďalšie projekty

MonikaJ.sk

Eshop Monikaj.sk
TopKoucing.sk

TopKoucing.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM