• Kozmická Láska - kniha

  Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej


  ~ PREDPREDAJ ~

   

  objednávka knihy


 • Knihy a CD Moniky Jakubeczovej na Monikaj.sk

  Všetky knihy a CD z dielne Moniky Jakubeczovej

  ~ nájdete v eshope ~

  www.MonikaJ.sk

 • Program Fénix

  Chcete spustiť svoje podnikanie a potrebujete pomoc?

  ~ využite online kurz ~

  Program-Fenix.sk

 • Sprevádzanie - online terapia

  Bývate v zahraničí? Využite Program Sprevádzanie - cez skype

  ~ terapia online ~

  Program Sprevádzanie

 • Koučing a konzultácie

  Potrebujete poradiť?  Rozhodujete sa alebo neviete ako ďalej?

  Nemrhajte časom systémom "pokus-omyl"

  ~ konzultujte alebo sa nechajte koučovať ~

  KoučingKonzultácie

Tretia kniha Kozmická Láska - čo o nej napísali...

Kozmická Láska Ešte predtým, ako sa kniha dostane z tlačiarne do rúk verejnosti, väčšina autorov poskytne svoj rukopis niektorým blízkym ľuďom, aby sa dozvedel ich názor, resp. získal referenciu. Ja som bola zvedavá na pocity a reakcie ľudí z môjho okolia, ktorí sú niečim špecifickí. Prečítajte si o koho ide a čo napísali....


Čím boli špecifické tie dámy, kamarátky, ktorým som poskytla rukopis?

 • Jedna z nich bola pri čítaní rukopisu len pár mesiacov na svojej duchovnej ceste. Prežívala podobné waw efekty, šokujúce zážitky s nespočetnými nezodpovedanými otázkami zo spirituálneho sveta ako ja, keď ma v roku 2010 anjeli prebudili (píšem o tom v prvej knihe).
 • Druhá moja blízka priateľka je na svojej duchovnej ceste už dlhší čas a u nej vidím podobu v tom, že tiež sa "ponára" do rôznych techník a učení a z každej si berie len to, čo s ňou rezonuje. A nie je to len cesta cez anjelské energie...
 • Ďalšia milá kamarátka je vychovávaná vo viere, chodí do kostola a žije v súlade s Ježišovým učením. Ona sama bola zvedavá, ako na ňu tento román zapôsobí (keďže som jej prezradila, že sa odohráva nielen na planéte Zem.)
 • V referenciách nájdete aj názor mojej veľmi dobrej kamarátky, ktorá svojou duchovnou cestou kráča cez uvedomenia, ktoré jej prináša KRYON (channeling cez Lee Carolla).

 

Chcela som tým len znázorniť, ako pôsobí román o večnej a všeobjímajúcej láske na duchovných ľudí, ktorí ale kráčajú rôznymi cestami - aj keď všetci mierime k jedinému cieľu.

Všetky názory boli napísané tesne po prečítaní románu Kozmická Láska, no nie sú uvedené podľa vyššie uvedeného zoznamu.


Dočítala som Tvoju knihu a poviem že UF, to bola teda sila. Kniha Kozmická Láska je ako vysokoškolské skriptá napísané na učenie nás všetkých. Je v nej úžasne vysvetlený momentálny proces na Zemi, minulé životy a aj rôzne životné situácie. Myslím, že veľa ľudí uzdraví, alebo v nich spustí proces uzdravenia. Keď som ju začala čítať, veľa mojich životných situácii sa pripomenulo. Dokonca som mala aj vízie, ktoré ešte musím spracovať a skúsim im porozumieť. Keď som práve nečítala, tak som ustavične myslela na svoj život a ďakovala a ďakovala. Určite si ju ešte prečítam, lebo je to veľká učebnica zabalená do príbehu. Som dojatá a očarená a viem, že budem o nej ešte dlho rozmýšľať.
Gabika



Prečítala som tvoju knihu, aj keď slovo kniha mi k tomu veľmi nesedí. Je to skôr brána. Brána do duše, ktorá si pritiahne tých, čo má. Prajem si, aby pritiahla čo najviac ľudí a odhrnula ten "neviditeľný závoj", čo všetci nosíme. Lebo my to potrebujeme - na to, aby sme boli konečne šťastní. Aby sme pocítili tú neuveriteľnú lásku, čo v sebe všetci nosíme.
V istej časti knihy som plakala a mala som veľmi zvláštne pocity v hrudi, ako keby sa mi tam rozvíril púštny prach a vietor, ktorý len dul a dul, až sa napokon utíšil a ja som sa ocitla v situácii, že čo teraz?  Na jednej strane prázdnota, a na druhej strane som cítila, že sa niečo zmenilo, ako keby sa odbúrala nejaká stena. A vtedy som pocítila, že nastal "čas prebudenia".
Potom, keď som čítala ďalej, pomaličky som začala objavovať odpovede na rôzne otázky, i keď nie vždy to bolo ľahké. Každopádne, mi kniha zresetovala mozog a začínam vnímať veci úplne inak. Napríklad, môj pohľad na Boha sa úplne zmenil. Slovo Boh, už pre mňa nie je niečo abstraktné...
Keď som čítala tvoje záverečné slová, našla som sa vo všetkom, ako keby to bolo potvrdenie toho, čo kniha mala vyvolať. A aj sa tak stalo.
Danka



Je to krásna kniha s nádherným príbehom v popredí, popretkávaná viacerými príbehmi plnými múdrosti, posolstiev, odhalení, učenia a lásky. Ak ju človek číta s otvoreným srdcom odmení sa mu novými pohľadmi na svoj vlastný život, pochopením súvislostí a pohľadom na všetky životné situácie s nadhľadom. Následne prichádza úľava a pocit pokoja, pochopenia, radosti a lásky. Kniha sa dotýka aj tak podstatnej otázky, ktorou sa každý z nás skôr alebo neskôr zaoberá a to zmyslom života. Najväčším a najkrajším posolstvom knihy je prežívanie života s bezpodmienečnou láskou v srdci, bez posudzovačného a súdiaceho ega. Toto krásne dielo bude vo mne ešte dlho rezonovať a predpokladám, že vždy, keď sa vrátim k jeho čítaniu, lebo v tomto prípade jedenkrát nestačí. Pri každom opätovnom čítaní si totiž človek všimne, uvedomí a zarezonuje v ňom niečo nové, ďalšie pochopenie, ďalšie uvedomenie a dozretie.
Monika, ďakujem ti za napísanie tejto knihy, ktorej prajem veľa šťastných a láskou naplnených čitateľov. Ďakujem za zdieľanie múdrosti, nádeje a lásky, ktorú si vložila do každého slova.
Nech sa posolstvo knihy šíri medzi ľudí, nech im pomáha pri prebudení a prežívaní bezpodmienečnej lásky.
Blanka   



Je to krásna kniha plná nádeje a lásky. Lásky dvoch duší, lásky Stvoriteľa, lásky anjelov...Priam z nej cítiť povzbudenie, aby celé naše žitie bolo v láske, že sme na svojej ceste sprevádzaní a podporovaní anjelmi a Bohom.
A možno na niekoho bude pôsobiť ako sci-fi. Ale nech si z nej čitateľ zoberie čo je práve schopný prijať a čo potrebuje.
Nech sme na svojej duchovnej ceste kdekoľvek, žime ju v láske ♥
Ali

 

Milé moje kamarátky, ďakujem vám znova a znova za nádherné slová! Som poctená a dojatá.

Monika Jakubeczová

 

 

Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej

PREDPREDAJ

 

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

UPOZORNENIE: Ak máte účet na portáloch azet.sk, centrum.sk, zoznam.sk a podobne, je možné, že novinky vám nebudú doručované, kvôli špeciálnym serverovým nastaveniam týchto portálov. Často sa mi čitatelia sťažujú, že im nechodia správy-novinky. Preto odporúčam uvádzať GMAIL účet, ktorý je spoľahlivý a s obrovskou kapacitou.

* povinné polia

Po odoslaní vašich údajov dostanete email do svojej pošty, v ktorom nájdete link na potvrdenie vášho rozhodnutia. Prosím kliknite naň a následne zaškrtnite políčko: Súhlasím so zasielaním noviniek (newslettra). Odhlásiť sa z odberu správ budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím - cez odkaz v pätičke každej správy.

Eshop: www.MonikaJ.sk

www.monikaj.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM