Kozmicka.sk

Nezmeškajte nové informácie a aktuálne či pripravované akcie. Bez čakania, okamžite na váš email.

Po 2 rokoch: Názory účastníkov z Transformačného víkendu

Transformačný meditačný víkendPrečítajte si spovede účastníčok transformačného víkendu po dvoch rokoch. Čo sa v ich živote zemnilo, čo im trojdňové stretnutie prinieslo a vôbec, ako žijú dnes.

Najbližší transformačný víkend bude 27.-29.3.2020 - informácie a prihlášku nájdete TU (otvorí sa nové okno)

Listy účastníkov po 2 rokoch:

 

S kamarátkou sme boli na Transformačnom víkende v novembri 2017. Povedali sme si, že si urobíme spoločný víkend a hlavne sme boli zvedavé, čo sa bude diať. Bola som predtým u Teba aj na odkazy anjelov a absolvovala som aj terapiu, kde som si riešila vzťah s rodičmi. V tomto období, keď sme boli v Modre som mala niečo po tridsiatke, bývala som s rodičmi a stále som sa krútila v nezmyselných vzťahoch s mužmi, ktorých som si idealizovala a vždy skončili rozchodom. Víkend s Tebou v tom krásnom prostredí, kde sme boli ubytovaní by som opísala ako dva dni plné pokoja, lásky, pohody, hľadania, pochopenia, relaxácie a poznávanie samej seba.

Odvtedy prešli dva roky a ja bývam vo svojom byte v centre mesta aj s mužom, s ktorým sme spolu skoro rok a pol a je to úúúúplna pohoda:). Mám prácu, ktorá ma baví a okruh priateľov, ktorí ma bavia ešte viac.. Nech už ma v živote čaká akákoľvek cesta, tá ktorou kráčam teraz je taká príjemná aj vďaka Tebe!
A ešte jedna pikoška z tohto víkendu v Modre: Hneď prvý deň sme robili prvé cvičenie, kde sme mali zatvorené oči a ty si zrazu kamarátke povedala: "Neboj sa Lenka, bábätko je v poriadku, je chránené." bola v štvrtom mesiaci, takže to na nej vôbec nebolo vidieť a vedeli sme to len my dve:).

Takže za mňa jedno veľké Ďakujem!!!

Mimochodom, pozerala som si v mailoch a prvý krát som ti napísala v apríli 2016. Prečítala som si Tvoju knihu Prebudili ma anjeli a zanechala vo mne tak silný pocit, že som Ti potrebovala napísať. To som ešte nevedela, že robíš odkazy anjelov a terapie. Odvtedy si dovolím povedať, že sa mi život veľmi zaujímavo zmenil. Ukončila som skoro 5-ročný vzťah, ktorý bol pre mňa ako väzenie. Vtedy som si ale neuvedomovala, že ja mám od neho kľúč a viem si otvoriť sama. Odkazy od anjelov boli pre mňa niečo neuveriteľne nové a zároveň oslobodzujúce. Odvtedy si pomohla nielen mne, ale vyše desiatim mojim známym. Vďaka Ti zato!
Janka

Ahoj Monika!
Od nášho transformačného stretnutia sa v mojom živote zmenilo toho veľa. Tie zmeny sú viditeľné aj zvonku, ale hlavne obrovské zmeny cítim vo svojom vnútri.
Naučila som sa nebojovať a viac prijímať. Vyťažiť aj zo zdanlivo negatívnej situácie, čo najviac.

Rozviedla som sa a presťahovala k rodičom. To bolo to, čo som teda vôbec nechcela ale niečo v mojom vnútri mi hovorilo, choď tam. Tak som poslúchla a išla. Bolo to náročné žiť s rodičmi pod jednou strechou, keď nesúhlasili s mojím rozhodnutím a na každom kroku mi to dávali vedieť. Ale zvykli sme si. Nastavila som si hranice voči nim a oni sa naučili, čo môžu a čo nie. A takto pred rokom som si dala cieľ, že raz budem mať svoju kuchyňu snov a tiež bývanie, kde budeme mať ja a moje deti dostatok miesta. A už to tak je od leta. Dopriala som si drobnosti, ale aj kopu vecí ku mne prišlo ako dary. Také malé zázraky. Moje deti to tu milujú, majú tu priateľov a sú tu konečne šťastné.
Máme psíčka. Kúpila som ju, lebo som cítila, že to mám urobiť aj napriek panickému strachu môjho syna zo psov. A urobila som dobre. Môj syn ju začal milovať. Vďaka tomu, že mi na stretnutí bola ukázaná cesta ako ísť do minulých životov, mi bolo dovolené ísť a vyčistiť mu ten strach. Samozrejme sa to týkalo aj mňa. A odvtedy sa psov nebojí.
Takže som prišla na to, že toto viem. Za ten čas som prišla na to že cítim duchov, dušičky bábätiek v bruškách maminiek a viem ísť späť – do minulých životov.

Začala som podnikať. Bože, to bola škola! Ale som na seba pyšná... Čo sa týka práce mám stálych klientov a prichádzajú aj noví. A keďže upratujem inak (heslo môjho biznisu) niekedy sa stane, že vyčistím dom od duchov, alebo podporím jeho energiu. Niekedy podporím tých ľudí, vypočujem ich.
Tiež som si čistila svoje strachy z detstva v súvislosti so škôlkou, aby som svoju dcérku nezaťažovala svojimi strachmi. Podarilo sa.
Ja som na ceste k svojej jemnosti. Dejú sa mi veci, ktoré aj keď nechápem prečo, som trpezlivá a postupne zisťujem, čo mi to chce povedať.

Objavili sa aj zdravotné „problémy“ a musela som ísť na podrobnejšie vyšetrenie. Dala som si zámer byť zdravá. Využila som biorezonanciu aby sme našli príčinu. Telo mi funguje úžasne, tak som hľadala inde. Našla som to v rodoch a to pocit hanby ktorý mi to spustil. Vyčistila som to, plus ďalšie iné veci s tým súvisiace. Takže drahá Monika je to cesta, stále sa učím. Mám pohodové obdobia a potom náročnejšie. Ale som veľmi spokojná, som na seba hrdá, lebo sa nebojím priznať si chybu. Môj sen je pracovať viac s dušou človeka.
Odporúčam tvoj víkend, ale je dôležité pracovať na sebe ďalej, aby sme došli k tomu stavu, čo sme tam zažili. Nedokážem napísať viac pretože sa toho udialo mnoho. Cesta, na ktorej som sa naučila vážiť si samu seba, byť šťastná aj so sebou. Pre mňa je moja cesta, cesta k jemnosti a tichu. A tvoja prítomnosť mi v tom pomohla. Ďakujem
Lucia


Milá Moniko.
Reakce na transformační víkend, hned po příjezdu byly smíšené. Místo létání nastal šok, v podobě spuštění léčebného procesu vzpomínek z dětství od prenatálu, kdy si duše vybírá rodiče a vnímá, jestli se na něho rodina těší. V té době jsem měla pocit, že už jsem se definitivně zbláznila. Dnes po těch letech můžu říct, že opadaly slupky bolesti, počistila jsem bolesti a vzpomínky a snad se vydávám novým směrem.

Víkend byl z mého pohledu super, nelituji jediné minuty a prožitku a netvrdím, že všichni se čistí stejně jako já nebo mají takový průběh. Za mne ano, účastnit se a nic neočekávat, hlavně ne, že se vše vyřeší kouzelným mávnutím jednoho víkendu. Je to super energie, nový lidé, nové zážitky. Já jen vidím zpětně ten vztek mého ega, které se zlobí, pokud se otevře trauma, jako u mne po nádherném víkendu.
Nikdy nevíme, co nám Bůh chystá. Já už se naučila a myslím, že především Tvojí zásluhou, přijímat věci, jak přichází  a radovat se z maličkostí a když je odměna velká (jako  novej dům) je to úžasný prožitek, euforie kterou jsem nikdy nepoznala, ale ne protože je to materiální věc, ale souznění mojí duše. Pocit, že jsi v nebi.
Charlie


Milá moja Monika,
stretnutia s tebou, či už osobné alebo on-line sú pre mňa vždy posilňujúce. Obrovský zážitok z transformačného víkendu spred viac ako dvoch rokov sa nesie celým mojím ďalším životom. Pre mňa to bol prvý víkend tohto typu.  
Na stretnutí som získala nové priateľky, s niektorými z nich sme v kontakte doteraz. Čo všetko som zistila, zažila a získala na stretnutí s tebou, sa nedá vypovedať slovami, to treba zažiť.

Cestou domov z transformačného víkendu som mojim kamarátkam v aute povedala: Mám pocit, že všetko, čo som sa dozvedela, som už niekedy veľmi  „dávno“ vedela... A to bola asi odpoveď na môj pocit jemného bieleho závoja pred očami, ktorý akoby niečo zakrýval. Moja prirodzená zvedavosť sa neustále snažila zisťovať, čo je za tým závojom. Dnes viem, že všetko, čo potrebujem, sa v pravú chvíľu dozviem. Teraz nechávam všetko na vesmír a splyniem s tým, čo prichádza. Je úžasné stále sledovať, ako ku mne informácie prichádzajú nečakane a včas.

Akosi aj mne život priniesol impulz k napísaniu vlastnej knihy. Stala som sa jej autorkou a zároveň aj vydavateľkou. Bola to pre mňa úplne nová, nepoznaná cesta.
Moja cesta od nášho stretnutia ma priviedla aj k pobytu v tme. Na začiatku som ani netušila, že také čosi existuje. Chcela som „iba“ byť sama so sebou v pokoji a tichu. S úžasom som zistila, že som nevymyslela nič nové a táto technika  je už veľmi stará. Po praktickej stránke mi pomohli tvoje informácie o tom, ako sa pripraviť a čo si na pobyt vziať. Vďaka nim som mala možnosť napríklad už doma si natrénovať písanie v tme, čo som počas pobytu veľmi ocenila.  
Ďakujem ti, Monika, že sme v kontakte a že mám tvoju podporu. Ďakujem ti za to, že si.
Danka


Ahoj Monika,
je pre mňa náročné nájsť tie správne slová čo všetko sa so mnou udialo.... Myslím si, že veľa....
Prišla som na to, že človek sa v živote musí naučiť byť sám so sebou, v kľude, pokoji vedieť nájsť si také koníčky a záľuby, ktoré nás robia šťastnými a napĺňajú nás, znie to jednoducho ale v praxi to mnohí z nás nedokážu a stále hľadajú šťastie a lásku cez druhých ľudí....sú závislí... Toto som sa už naučila.

Začala som meditovať, odpúšťať a čistiť si karmické dlhy... Myslím si, že sa mojej dušičke uľavilo vo vzťahu k viacerým ľuďom.  Spravila som si trénerský kurz na fitnes, milujem akýkoľvek pohyb, turistiku, beh, bicykel ale aj posilňovanie. Mojim snom je precvičovať skupinové cvičenia, no ešte som sa stále neodvážila pohnúť v tom vpred a urobiť razantne kroky...To príde, viem to..  Dôverujem vesmíru, nebesám, mojim sprievodcom, že všetko je božsky načasovane a nechám život plynúť, cestička sa vždy ukáže.
JazmínMilá Monika,
Keď som čítala Tvoj mail, povedala som si, a čo už budem písať, nič takého zvláštneho sa u mňa neudialo. Na druhej strane viem, že za tie 2 roky som sa zmenila. Veľa som na sebe pracovala a stále pracujem. Stále je čo zlepšovať. Mojím cieľom bolo a je dosiahnuť vnútorný pokoj a mier, milovať samu seba a všetkých ľudí. Rada spomínam na Tvoje slová a ešte aj teraz vidím výraz Tvojej tváre: Bože, ak toto mala byť skúška, tak Ti oznamujem, že som v pohode. Nielen spomínam, ale aj používam a uvedomujem si to, či som situáciu zvládla, alebo nie.

V mnohých situáciách reagujem už oveľa pokojnejšie, prestávam mať pocit, že som zranená. Myslím, že som už vystúpila z role obete - už nikoho neobviňujem za to, že sa mi deje niečo nepríjemné, alebo že sa ja cítim nepríjemné. Zamýšľam sa nad tým, čím som si to ja spôsobila, pritiahla a prijímam to, poprípade si to vyhodnocujem, čo má to má, alebo malo naučiť a čo nabudúce môžem spraviť ináč, a ako. Takmer sa u mňa vytratil pocit zlyhania, strachu, paniky, že som reagovala, konala zlé. Samotu zvládam oveľa lepšie a sú dni, keď cítim radosť z toho že som sama. Cítim viac radosti zo života, viac sa vytešujem z maličkosti. Vnímam, ako sa cítim a čo potrebujem a podľa toho konám. Deň začínam ochranným obalom, modlitbou a dávam si zámer na celý deň. Vediem si zošit vďačnosti, často si spievam a tancujem a rada pozerám Tvoje videa.

Teraz som vo fáze spracovávania strachov a učím sa pomenovať emócie, ktoré cítim a dávať ich von, a nie potláčať. Zároveň sa snažím dbať na to, aby som nikomu neubližovala. Učím sa rešpektovať názor druhých, aj keď môj je iný. Vtedy mi pomáha, keď poviem:  Áno, to je tvoj názor, môj je iný a viac to nerozoberám. Ľudia na to reagujú fajn. Rada sledujem ľudí, ako reagujú v rôznych situáciách a učím sa od nich, čo sa mi páči. A keď sa mi to nepáči, rozmýšľam, ako by to bolo dobre pre všetkých zúčastnených. Som rada že si. Ty si pre nás mnohých poklad a maják, ktorý nádherne svieti.
Silvia

 

 

Stôl hojnosti - aký si ho vytvoríme, taký bude aj ten náš... nabudúce

Transformačný meditačný víkend

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM