• Kozmická Láska - kniha

  Kozmická Láska - tretia kniha autorky Moniky Jakubeczovej


  ~ OBJEDNÁVKA ~

   

  objednávka knihy


 • Meditané stretnutia

  Skúšate sami meditovať, no nedarí sa vám spojiť sa so svojim anjelom?

  ~ zrelaxujte ~ meditujte ~ vypnite ~

  Program pre meditačné dni už čoskoro

 • Knihy a CD Moniky Jakubeczovej na Monikaj.sk

  Všetky knihy a CD z dielne Moniky Jakubeczovej

  ~ nájdete v eshope ~

  www.MonikaJ.sk

 • Sprevádzanie - online terapia

  Bývate v zahraničí? Využite Program Sprevádzanie - cez skype

  ~ terapia online ~

  Program Sprevádzanie

 • Koučing a konzultácie

  Potrebujete poradiť?  Rozhodujete sa alebo neviete ako ďalej?

  Nemrhajte časom systémom "pokus-omyl"

  ~ konzultujte alebo sa nechajte koučovať ~

  KoučingKonzultácie

Pocity po osobnej terapii a po sprevádzaní online

TerapiaPrinášam Vám dve spovede, ktoré som dostala v jeden deň od dvoch dám, ktoré sa zúčastnili terapie. jedna z nich bola osobne v Dunajskej Strede, druhá absolvovala program sprevádzania, čo je vlastne istá forma terapie cez skype - online, na diaľku. Tu sú ich názory a pocity, čo im dala  terapia. Srdečne ďakujem. Zverejňujem s ich láskavým dovolením.


Po osobnej terapii

Milá  Monika,
nechala som si týždeň času, aby som prežila nové narodenie a  nové uvedomenie. Som taká vďačná za teba i za tieto skúsenosti, zážitky... Ďakujem, že si ma previedla terapiou, že si vypočula s vážnosťou každý detail z môjho života... Terapia bola pre mňa hlboká a zároveň tak jemná a citlivá na všetko po čom moja duša túžila. Bola si poslednou zástavkou a naozaj som získala odpovede na otázky, ktoré som tak zúfalo hľadala. Vyčistilo sa mi vnútro a mám pocit, že som uzavrela ďalšiu etapu v živote, nadýchla sa a mohla vykročiť ďalej. Ďakujem anjelikom a celému vesmíru, že sú takéto  láskavé  a hrejivé možnosti. Ďakujem, že si (aj keď pretieklo veľa sĺz, ale nimi akoby som vyplavila všetko čo má odísť). Už ma nenapadne ani  jedna otázka, čo som riešila. Všetky témy sú  uzavreté a vyčistené...
ČAROVNÉ! iba odporúčam  každému....
A  vieš čo  je zázračné? ...že sa  pozerám dopredu.... JA OPäŤ SNÍVAM a TÚŽIM.....  a  opäť mám  nápady, opäť si všímam život, radosť a preciťujem duchovnejšie veci, intuícia pracuje... pre mňa je  nádherné cítiť svoje JA, objímať sa a opäť sa zhovárať s anjelikmi, s Bohom. ...vnútri ma to hreje... a prežívať  ako vo vnútri tak navonok...

Často  sa  povie, neriešme svoju minulosť, tá je mŕtva, ale  ak ju naša duša  túži pochopiť , tak ju musí pochopiť a všetko v nej  uzavrieť, aby  mohla ísť ďalej a vďaka  tebe  sa mi to podarilo. ĎAKUJEM  Monika J
Ľubina


Po terapii cez skype (vzdialenosť cca 800 km)

Dobrý deň pani Monika,
ďakujem Vám za vašu pomoc. Po terapii s Vami som zažila pocit úplného šťastia a radosti zo života, to pochopenie ktoré ku mne prišlo sa nedá opísať ani slovami. Zbavili ste ma strachu zo smrti a strachu z chorôb, ukázali ste mi ako odpustiť sebe aj druhým ľuďom. A už len rozhovor s Vami ma vie tak krásne upokojiť a dodáva mi veľa pozitívnej energie.
A taktiež ďakujem že ste mi ukázali ako môžem pracovať na sebe každý deň aby som sa cítila aj naďalej šťastná. Vy ste proste úžasná žena a som šťastná že som vás mohla spoznať. ĎAKUJEM
Nikol

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Odber noviniek s duchovnou tematikou

Zaujímajú vás nové informácie, novinky, aktuálne či pripravované akcie? Zaregistrujte sa a zostaňte so mnou v kontakte.

UPOZORNENIE: Ak máte účet na portáloch azet.sk, centrum.sk, zoznam.sk a podobne, je možné, že novinky vám nebudú doručované, kvôli špeciálnym serverovým nastaveniam týchto portálov. Často sa mi čitatelia sťažujú, že im nechodia správy-novinky. Preto odporúčam uvádzať GMAIL účet, ktorý je spoľahlivý a s obrovskou kapacitou.

* povinné polia

Po odoslaní vašich údajov dostanete email do svojej pošty, v ktorom nájdete link na potvrdenie vášho rozhodnutia. Prosím kliknite naň a následne zaškrtnite políčko: Súhlasím so zasielaním noviniek (newslettra). Odhlásiť sa z odberu správ budete môcť kedykoľvek jedným kliknutím - cez odkaz v pätičke každej správy.

Eshop: www.MonikaJ.sk

www.monikaj.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM