Novú webstránku nájdete na adrese:


www.kozmicka.sk

 

Táto webová stránka  (Jakubeczova.sk) slúži už len ako archív.
Všetky aktuálne informácie od roku 2022 nájdete už len na Kozmicka.sk

Čo je Terapia?

Zuzka po terapii:

Monika, chcela by som Vám poďakovať, bol to skvelý zážitok prežiť to u Vás..ako v inom svete :)..neopísateľné slovami, som Vám vďačná !

 

Terapia je jedinečným sprievodcom na získanie vašej slobody a vyliečenie vašej duše.

Hlavným cieľom je začať žiť taký život, ktorý ste si vysnívali.

Terapia je transformačný proces, počas ktorého nadobúdate vaše vlastné JA – váš pravý potenciál. Je to výkonná metóda, pri ktorej krok-za-krokom prekonávate širokú škálu problémov: od fyzických ochorení až po emocionálnu traumu.
Tieto metódy pozitívne ovplyvnia všetky oblasti vášho života.

Terapia pomáha zbaviť sa negatívnych emócií, ktoré ste v sebe dlho potláčali.

Podstatou je, aby ste odkryli negatívne emócie, vysporiadali sa s nimi a nechali ich odísť.

Kľúčovým momentom v procese Terapie je ODPUSTENIE.

 

Chcete sa objednať na terapiu? Viac informácii nájdete tu.

 

 

.

Z Vašich listov...

Ďakujem veľmi pekne za všetky listy a vyjadrenia čitateľov, či účastníkov osobných stretnutí (cez terapie konzultácie, medit. stretnutia, koučing a pod.)

Vlado po osobnom stretnutí napísal:
Som rád, že som stretol a mal možnosť 3 hodiny svojho života stráviť s takým človekom - s Vami. A potom ešte hodinu s Vašim hlasom (z CD) v aute. Celý čas, odkedy som odišiel, doteraz mám v duši príjemný pocit, pekný pocit. Asi sa tomu hovorí naplnenie.

Nikol po niekoľkých stretnutiach (terapia, koučing) napísala:
...Spomenula som si na ten maják u teba na chodbe ako svietil. A spojilo sa mi to s Tebou. Som Ti vďačná, že si majákom v mojom živote, akýmsi referenčným bodom. Že keď hľadám pravdu, ako to v skutočnosti naozaj je, v Tebe ju nachádzam. Cítim z Teba pravdivosť a lásku. Ďakujem.

Gabika po terapii (po čase) napísala:
Monika, mne sa také veci dejú... Každý deň je zázračný, každý deň mám dôvod ďakovať, takú pohodu, také šťastie doma prežívam, neviem to ani vyjadriť, máš na tom svoju zásluhu, Keby si mi neprišla do cesty, neviem a ani nechcem si predstaviť ako by som žila. Ďakujem Ti za to.

Ďalšie výpovede po terapii a ďalšie referencie

Eshop: www.Kozmicka.sk

www.kozmicka.sk

Zostaňme v kontakte aj cez Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Prevádzkovateľ tejto stránky, spoločnosť Akadémia-MIA s.r.o., Októbrová 1512/54, 92901 Dunajská Streda, IČO 36824909, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webu cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Používaním týchto stránok súhlasíte s uložením cookies do vášho prehliadača. Viac informácií. SÚHLASÍM